ADRESSEN

VETERANEN WIJCHMAAL

ANNO 1978

Adressenlijst

1

Aerts Guido

guido_aerts@Hotmail.com

011 / 63 73 00

2

Aerts Herman

herman_aerts@telenet.be

0477 / 39 83 46

3

Beerten Tim

tim_beerten@Hotmail.com

0479 / 82 53 64

4

Bomans Ivo

ivo.bomans1@telenet.be

0479 / 42 52 58

5

Boonen Johan

johanboonen@telenet.be

0496 / 72 03 60

6

Boonen Tim

tim.boonen79@gmail.com

0478 / 43 90 04

7

Broekx Steven

secretaris@sportingwijchmaal.be

0497 / 85 35 82

8

Ceyssens Laurent

laurent.ceyssens@telenet.be

0474 / 38 23 86

9

Ceyssens Raf

rafcey@gmail.com

-

10

Creemers Bjorn

bcreemers77@gmail.com

0468 / 16 58 64

11

Cuypers Patrick

patrick.cuypers1@gmail.com

0497 / 16 30 74

12

Cuypers Raymond

raymond.cuypers1@telenet.be

011 / 63 32 72

13

Cuypers Ronny

cuypersronny@hotmail.com

0491 / 64 94 30

14

Cuypers Stefan

cuypie14@gmail.com

0479 / 70 16 39

15

Driesen Herman

tine_herman@skynet.be

011 / 63 60 46

16

Evens Andries

andriesevens@gmail.com

0486 / 23 50 17

17

Evens Niels

-

0483 /07 99 89

18

Fransen Albert

albertfransen@skynet.be

0474 / 63 61 65

19

Goosens Valere

valeregoossens@skynet.be

0497 / 99 40 74

20

Hendrix Bjorn

bjornhendrix@hotmail.com

0498 / 33 50 50

21

Hermans Patrick

phstw1610@gmail.com

0477 / 67 10 85

22

Jaeken Pascal

pascaljaeken@gmail.com

-

23

Jamers Erwin

erwin.jamers@gmail.com

0479 / 25 72 73

24

Jehoul Bert

bert.jehoul@gmail.com

0494 / 71 22 03

25

Lemmens Wim

wimlemmens@telenet.be

0477 / 51 64 78

26

Loos Davy

davy.loos@ferrostaal-automotive.com

0478 / 34 27 77

27

Maes Davy

maes-davy@Hotmail.com

0476 / 90 79 74

28

Moors David

david.moors@telenet.be

0473 / 84 68 56

29

Moors Sylvain

sylvainenrosa@skynet.be

011 / 63 42 54

30

Nouwen Rik

henri-nouwen@telenet.be

0474 / 30 03 24

31

Paesen Jos

jos.paesen@gmail.com

0478 / 88 63 03

32

Plessers Davy

davy.plessers@telenet.be

0499 / 53 72 29

33

Schepers Jos

jos@schepersnv.be

0476 / 27 18 50

34

Schrooten Kris

kris.schr@Hotmail.com

-

35

Schrooten Peter

peter..schrooten1@gmail.com

0476 / 43 19 45

36

Schrooten Yves

yvesschrooten@hotmail.com

0476 / 29 54 47

37

Smeets Roel

roel.smeets2@hotmail.com

0495 / 65 32 32

38

Theunissen Henri

harrytheunissen@yahoo.com

0472 / 79 22 86

39

Tielen Kevin

kevin_tielen@Hotmail.com

0479 / 71 71 50

40

Ulenaers Kevin

kevin_ulenaers2@hotmail.com

0470 / 62 26 41

41

Ulenaers Kurt

kulenaers@dbhechtel.be

0496 / 15 45 76

42

Ulenaers Jos

jos.ulenaers1@gmail.com

0479 / 21 18 21

43

Ulenaers Mario

mario.ulenaers@gmail.com

0476 / 60 10 77

44

Vandevoort Bart

bart.vandevoort1@telenet.be

0478 / 40 32 13

45

Verheyen Joris

joris.verheyen@telenet.be

0472 / 82 65 93

46

Vrolix Maarten

vrolixmaarten@telenet.be

0491 / 96 18 30

- Volgend reglement zal strikt nageleefd worden

- Verwittigen voor donderdag 19u00

- De nummers 1 - 10 spelen. 11, 12 en 13 zijn de reserve spelers

- Indien je niet kan, bel je een reservenummer

- Niet verwittigen betekend de eerstvolgende wedstrijd geschorst

- Indien je rechtstreeks gaat verwittig dan Peter en als het echt niet anders kan het supporterslokaal

- Matchen op verplaatsing - afspraak in het supporterslokaal - één uur voor de wedstrijd begint (eender waar we spelen).

- Thuismatchen - een half uur voor de aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn

- Te laat komen kan betekenen dat je een halve wedstrijd aan de kant moet blijven

- Kom a.u.b. op tijd

- Nummer 1 staat elke week in voor het wassen van de uitrusting

- De coach stelt de ploeg op - de spelers schikken zich hiernaar

- Wees sportief ! Zowel naar scheidsrechter, tegenspeler en collega's

- Alle betalingen gebeuren via overschrijving op bankrekening IBAN BE38 9792 4596 9672 - BIC ARSP BE 22

 

 

Copyright © 1978 - 2015 Veteranen Sporting Wijchmaal. All Rights Reserved